Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Plavání MŠ
2
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Plavání MŠ
3
Sběr elektroodpadu
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Plavání MŠ
4
Sběr elektroodpadu
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Plavání MŠ
5
Zápis do ZŠ 2024
Sběr elektroodpadu
Jak se dělá Smetanova Litomyšl
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Plavání MŠ
6
Zápis do ZŠ 2024
Sběr elektroodpadu
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Plavání MŠ
7
Zápis do ZŠ 2024
Sběr elektroodpadu
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Plavání MŠ
8
Zápis do ZŠ 2024
Sběr elektroodpadu
Výstava ODPADY
Školní klub se od 8.4.2024 ruší
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Plavání MŠ
9
Výstava ODPADY
SCIO TESTY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Plavání MŠ
10
Výstava ODPADY
SCIO TESTY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Plavání MŠ
11
Výstava ODPADY
SCIO TESTY
Finanční gramotnost
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
12
Výstava ODPADY
Přejeme hodně štěstí při přijímacím řízení
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
13
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
14
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
15
Výstava ODPADY
Seznam přijatých žáků do 1. třídy pro školní rok 2024/2025
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
16
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
17
Výstava ODPADY
LIBÁŇSKÝ SLAVÍČEK 2024
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Jarní besídky v MŠ 2024
18
Třídní schůzky - duben 2024
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Jarní besídky v MŠ 2024
19
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Jarní besídky v MŠ 2024
20
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Jarní besídky v MŠ 2024
21
Výstava ODPADY
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Jarní besídky v MŠ 2024
22
Výstava ODPADY
Den Země - projektový den
Týden duševního zdraví
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Jarní besídky v MŠ 2024
Pohádka O Koblížkovi
23
Výstava ODPADY
Týden duševního zdraví
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Jarní besídky v MŠ 2024
24
Výstava bižuterie
Výstava ODPADY
Týden duševního zdraví
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
25
Týden duševního zdraví
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
26
Týden duševního zdraví
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
27
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
28
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
29
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
30
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Čarodějnický rej 2024
1
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
2
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
3
Sportovní den mládeže
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
4
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
5
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Drobečková navigace

Úvod > Jídelna > Jídelní lístek > Jídelní lístek 23.10. - 27.10.2023

Jídelní lístek 23.10. - 27.10.2023



Pondělí 

 

Přesnídávka

 

 

Chléb se špenátovou pomazánkou, mléko

Polévka Zeleninový vývar s jáhly
Oběd Segedínský guláš, kynuté knedlíky, tyčinka mix milk, mléko, mošt
Svačina Chléb, vařené vejce, zelenina, malcao
Úterý
Přesnídávka Jablečný závin, ovoce, mléko
Polévka Dýňová
Oběd Vepřová panenka, šťouchané brambory, zeleninová obloha, mléko, mošt
Svačina

Veka s máslem a zeleninou, jahodové mléko

Středa
Přesnídávka Podmáslový chléb s fazolovou pomazánkou, caro
Polévka Pórková
Oběd Kuřecí stehna/paličky, rýže, míchaný kompot, ochucené mléko, džus
Svačina Nopálový chléb s džemem, banán, mléko
Čtvrtek
Přesnídávka Toastový chléb ve vajíčku, caro
Polévka Zeleninový vývar s bulgurem
Oběd Nudle s mákem, jablko, kakao, ovocný čaj
Svačina Rohlík s plátkovým sýrem a zeleninou, banánové mléko
Pátek
Přesnídávka Chléb s tuňákovou pěnou, bikava
Polévka Hrachová krémová
Oběd Rybí prsty, bramborová kaše, mléko, ovocný sirup
Svačina Rohlík s pomazánkovým máslem, paprika, malcao