Ředitelské volno červen 2020

Datum konání:
1.10.2019

Zájmové kroužky na rok 2019/2020, platné po celý školní rok

Zájmové kroužky jsou vedeny učiteli a dobrovolníky, kteří si vyhrazují svůj vlastní čas na tyto aktivity. Prosíme tedy o zodpovědné přistupování k docházce, tedy pokud dítě nemůže na kroužek přijít, je nutné toto nahlásit včas vedoucímu kroužku. Platba za kroužky by měla proběhnout nejpozději do 2. hodiny kroužku.

Z důvodu navazující výuky v jednotlivých kroužcích je přihlašování na celý školní rok. Cena za 1. a 2. kroužek je 800kč/rok. Další kroužky se platí v poloviční výši, tedy 400kč/rok. Celkem proběhne 32hodin.Platby jsou využity na pronájem místnosti, kde se kroužek koná, odměnu vedoucím kroužků, případně potřebný materiál k vykonávání kroužků. Pro lepší představu, žák tedy platí celkem 25kč za 1 hodinu kroužku. Jak jistě víte, děti mají také jednou ročně zaplacený Tajný výlet.

V případě, že se žák rozhodne ukončit zájmový kroužek dříve, za dané pololetí mu již nebudou vráceny peníze. Pouze na základě lékařského potvrzení je možné vrátit poměrnou část dle již proběhlých hodin. Zároveň tím dítě ztrácí možnost se účastnit Tajného výletu, pokud nedokončil alespoň ½ roku docházky do kroužku. V případě, že se žák rozhodne nastoupit do zájmového kroužku již v jeho průběhu, platit bude pouze poměrnou část za hodiny, které ještě neproběhly.

Jak škola, tak i SRPLŠ se snaží nabídnout žákům pestrý výběr kroužků, ale bohužel nelze vždy vyhovět všem. Učitelé nemohou pokrýt veškeré zájmové kroužky, proto apelujeme i na vás, veřejnost a rodiče, pokud máte zájem nabídnout nějaký druh kroužku a věnovat se dětem, rádi vás podpoříme. Kontaktovat nás můžete přes ředitelku školy, Mgr. Hazdrovou, nebo na emailu sdruzeni.liban@seznam.cz

Sdělení rodičům: Vychovatelky ze družiny nenesou zodpovědnost za děti v průběhu konání zájmového kroužku, včetně odchodu a příchodu. Veškeré dotazy a upřesnění požadujte od vedoucího příslušného kroužku. Děkujeme za pochopení.

NABÍDKA KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2019/2020