Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
28
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
29
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
30
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
31
Seznam dětí přijatých do MŠ pro školní rok 2024/2025
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
1
FOERSTROVY OSENICE 2024
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
2
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
3
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
4
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Den dětí ve školce
5
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
6
Zahradní slavnost
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
7
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
8
Dětský den
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
9
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
10
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
11
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
12
Fond žáka - číslo účtu
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Fotografování dětí na závěr školního roku
13
Informativní schůzka rodičů budoucích prvňáků
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
14
2. Cukrovarské slavnosti
Setkání absolventů
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
15
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
16
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
17
Provoz školní jídelny
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
18
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
19
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Slavnostní rozloučení s předškoláky
20
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
21
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
22
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
23
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
24
Odpolední výuka od 24.6.2024 odpadá
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
25
Odpolední výuka od 24.6.2024 odpadá
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí od 1.9.2024
26
Odpolední výuka od 24.6.2024 odpadá
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
27
Odpolední výuka od 24.6.2024 odpadá
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
28
Odpolední výuka od 24.6.2024 odpadá
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
29
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
30
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality ZŠ > Soutěž myslivci - pořadí

Soutěž myslivci - pořadí



Datum konání:
21.6.2021

V květnu a červnu jsme se naši žáci zúčastnili soutěže pořádané Okresním mysliveckým sdružením Jičín.
Tématem letošní soutěže byl " LES" a jeho obyvatelé.
Soutěžilo se v různých kategoriích v oboru výtvarném, fotografie i poezie. Krásné umístění našich žáků přinášíme v následujícím přehledu, blahopřejeme a chválíme za vzornou reprezentaci naší školy.​


Obor výtvarný

 

 

kategorie 11-12 let

1. místo Anna Aubrechtová, ZŠ Libáň

 

kategorie 13-15 let

2. místo Michal Linhart, ZŠ Libáň

3. místo Ondřej Holec, ZŠ Libáň

 

Obor poezie:

3. místo Natálie Heršálková, ZŠ Libáň

 

Obor Fotografie:

1. místo Tereza Holmanová, ZŠ Libáň

2. místo Tomáš Holman, ZŠ Libáň

Předání cen vítězům proběhne v zasedací místnosti OMS Jičín, Tyršova 246, v pondělí 21.6.2021