Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
28
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
29
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
30
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
31
Seznam dětí přijatých do MŠ pro školní rok 2024/2025
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
1
FOERSTROVY OSENICE 2024
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
2
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
3
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
4
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Den dětí ve školce
5
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
6
Zahradní slavnost
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
7
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
8
Dětský den
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
9
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
10
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
11
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
12
Fond žáka - číslo účtu
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Fotografování dětí na závěr školního roku
13
Informativní schůzka rodičů budoucích prvňáků
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
14
2. Cukrovarské slavnosti
Setkání absolventů
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
15
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
16
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
17
Provoz školní jídelny
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
18
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
19
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Slavnostní rozloučení s předškoláky
20
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
21
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
22
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
23
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
24
Odpolední výuka od 24.6.2024 odpadá
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
25
Odpolední výuka od 24.6.2024 odpadá
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí od 1.9.2024
26
Odpolední výuka od 24.6.2024 odpadá
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
27
Odpolední výuka od 24.6.2024 odpadá
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
28
Odpolední výuka od 24.6.2024 odpadá
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
29
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
30
Úlata za vzdělávání 2023/ 24
Drobečková navigace

Úvod > > Denní režim

Denní režim

Denní režim I. třída- SLUNÍČKA

06.15 - 09.20

ranní hry, individuální  práce s dětmi, cvičení, svačina, ranní kruh - přivítání, 
pozdravení, seznámení s denním programem, řízená nebo částečně řízená činnost

09.20 - 11.20 příprava a pobyt venku
11.20 - 12.00 oběd, hygiena
12.00 - 13.45 četba pohádky, poslech relaxační hudby, odpolední odpočine  ( klidové aktivity pro nespavé děti)
14.10 - 14.30 svačina
14.30 - 16.15 odpolední aktivity, skupinové nebo individuální činnosti, pobyt venku


Denní režim II. třída - BERUŠKY

06.15 - 09.20 ranní hry, individuální  práce s dětmi, cvičení, svačina, ranní kruh - přivítání, 
pozdravení, seznámení s denním programem, řízená nebo částečně řízená činnost
09.20 - 11.50 příprava a pobyt venku
11.50 - 12.20 oběd, hygiena

12.20 - 13.45

13.15- 14.00

četba pohádky, poslech relaxační hudby, odpolední odpočinek

klidové aktivity (kreslení, puzzle, grafomotorika, programy PC, individuální přístup, procvičování )

14.10 - 14.30 svačina
14.30 - 16.15 odpolední aktivity, skupinové nebo individuální činnosti, pobyt venku

Tento režim je pouze orientační